Zmeniť jazyk CZ Zmeniť jazyk SK

Veľkoobchod kočíky

Veľkoobchod kočíky

Hľadáte veľkoobchod s kočíkmi? Spoločnosť Jasmine sa môže stať spoľahlivým obchodným partnerom aj pre vašu predajňu kočíkov a ďalšieho detského tovaru, akými sú hojdačky pre bábätká, hrejivé zimné fusaky, kvalitné látkové plienky, kočíky pre bábiky a mnoho iných dojčenských potrieb.

Sme rýdzo český podnik, úspešne fungujúci už od roku 2017. Za dobu našej existencie sa nám podarilo nadviazať obojstranne prospešnú spoluprácu s množstvom maloobchodných predajcov naprieč celou SR. Napríklad ich rady rozšíria aj ten váš…

Veľkosklad kočíkov, ktorý má čo ponúknuť

Je mnoho dôvodov, prečo sa pustiť do spolupráce s Jasmine. Našich obchodných partnerov k nej zlákalo a stále láka predovšetkým nasledujúce:

  • Skladom je neustále minimálne 75% materiálov. Vaše objednávky odosielame ešte v ten istý deň.

  • Doprava tovaru k vám je od objednávky vyššia ako 200 € bez DPH bezplatná; všetko odosielame na vlastné náklady

  • Ponúkame lukratívne obchodné marže

  • Zakladáme si na rýchlom záručnom aj pozáručnom servise

  • Nastavili sme rad opatrení chrániacich proti cenovej vojne, ochrana vašich investícií je pre nás prvoradá

  • Máme prepracovanú marketingovú podporu, na zviditeľnenie našej značky vo vašej predajni kočíkov: tlačené katalógy, roll upy a vzorkovníky. Kontinuálne reklamujeme na internete, tvoríme brandové kampane, spolupracujeme s influencermi

  • Naše kočíky sú pravidelne každý rok vidieť na najväčších odborových veľtrhoch v ČR (Pro Dítě, For Babies a For Kids) - to všetko úspešne pomáha dostávať značku Jasmine do zákazníckeho povedomia.


    Navštívte náš veľkoobchod a showroom s kočíkmi v Kopřivnici osobne

Presvedčiť sa o kvalitách tovaru značky Jasmine môžete osobne. Príďte sa pozrieť do nášho podnikového sídla v Kopřivnici, kde vám predvedieme akýkoľvek z našich modelov kočíkov v trojkombinácii aj kočíkov dvojkombinácie. Pokiaľ máte o takú prehliadku záujem, neváhajte sa telefonicky dohovoriť na čísle +420 732 660 530.

Ak máte akúkoľvek inú otázku, kontaktujte nás prostredníctvom formulára nižšie!

 

"Tvorte s nami príbeh Jasmine"
My Jasmine Trading s.r.o.

Potrebujete poradiť? Veľkoobchod kočíky

Vaše meno, priezvisko, firma
Váš email
Váš telefón
Vaša otázka
     Viac informácií