Zmeniť jazyk CZ Zmeniť jazyk SK
EUR CZK
Počet položiek: 0 0,00 €

Príbeh značky Jasmine

Volám sa Michal a rád by som vám povedal, ako to so značkou kočíkov Jasmine začalo. Nápad, robiť veci lepšie ako konkurencia, s maximálnou zákaznícku starostlivosťou vznikol úplne náhodou, pri šálke kávy. Ale poďme na to pekne od začiatku ...

S Petrom sme sa spoznali pred mnohými rokmi na veľtrhu kočíkov v Brne. Spojil nás rovnaký odbor podnikania - kočíky. Rokmi sme sa stali priateľmi. Pri jednej z návštev vyslovil Peter taký nápad. "Poďme si robiť vlastné kočíky".

Predpoklady na štarte neboli vôbec zlé. Prax - sme otcovia 6 detí, skúsenosti z odboru viac ako 20 rokov, podpora manželiek a tvorivý elán k tomu. Rodná Kopřivnice, mesto s históriou výroby kočiarov a slávnych automobilov Tatra bola príznačným miestom.

A tak sme to rozbehli...

  • Tvoríme projekt moderné a praktické kočíky. Ciele? Špičkový dizajn s dostupnou cenou sú podmienkou. Kvalita materiálov a precízna práca musí byť vždy na prvom mieste.
    foto kočárku
  • Hľadáme partnera nachádzame bariéry. Plné výrobné kapacity, iné zameranie alebo ponuky nižšej kvality spracovania. Sme vo "slepej uličke", tak aspoň vytvárame slogan a "cool" názov značky. Vyhráva Jasmine s víziou "Design, štýl a elegancia bez hraníc".

  • Spolupráca v zahraničí hľadáme v EU, výberom prepadá mnoho firiem, v site zostáva firma Tako. Náš projekt sa im páči, nám zase vyhovuje ích technické aj technologické zázemie.

  • Vzniká My Jasmine Trading s.r.o. Usilovne pracujeme na prvom modeli nášho kočíka.

  • Nový web je po niekoľkých mesiacoch pripravený na spustenie.

  • Prvý model - Jasmine Prime 13.11. predávame prvý kočík Jasmine Prime, ktorý putuje do Brezové u Opavy.
  • Cesta k prvým predajcom do konca roka sme v 5tich predajniach.

Zasielanie noviniek
Rýchly kontakt
Pridajte sa k nam
Copyright © www.jasminesk.sk, provozováno na systému tvorba e-shopu a pronájem e-shopu Shop5.cz

© www.jasminesk.sk

Pri poskytovaní služieb nám pomáhajú súbory cookie. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s našim používaním súboru cookie.   Ďalšie informácie