Zmeniť jazyk CZ Zmeniť jazyk SK
Počet položiek: 0 0,00 €

Za kočíky Jasmine je vidieť kus poctivej práce

Čo robíte s láskou a nadšením, spoznáte na prvý pohľad.

Za myšlienkou výroby kvalitnej značky kočíkov stála na štarte odhodlaná partia ľudí z odboru a skúsený tým dizajnérov a konštruktérov. Uskutočnili sa desiatky a desiatky hodín strávených pri počítačoch, vo vzorkovni a skúšobni. Boli to stovky vypitých šálok kávy u diskusií s návrhmi a podnetmi, ako sa vytvorilo finále projektu Jasmine.

Podotýkame, že bez kvalitnej práce bežných pracovníkov, ktorí rozumejú svojej profesii, by sme sa vôbec neobišli. Hovoríme o zváračoch, ktorí dávajú nepoddajným rúrkam ladnosť kriviek. O mechanikoch s šikovnými ručičkami, o lakovačoch, dávajúcich rámom elegantný povrch a v neposlednom rade aj o švadlenách, ktoré šijú kočíkom finálne "kabátiky" z tých najkvalitnejších látok.

V neposlednom rade nechceme opomenúť prácu ľudí "schovaných" v pozadí, bez ktorých by to tiež nefungovalo. to zásobovači, skladníci, manipulanti, vodiči alebo kontrolóri kvality.

Viete, čo majú títo ľudia spoločné? Lásku k svojej práci a právom im za to patrí naše poďakovanie.
Tušíte, čo ich spája? Poslanie spoločne vytvárať krásne veci, ktoré poskytnú radosť, bezpečie a pohodlie vašim najmilším ..... vašim deťom.

Za kočíky Jasmine je vidieť kus poctivej práce - 1738262 - šitie kočíka Jasmine

šitie kočíka Jasmine

Za kočíky Jasmine je vidieť kus poctivej práce - 1738263 - príprava látok na kočíky

príprava látok na kočíky

Za kočíky Jasmine je vidieť kus poctivej práce - 1738264 - finálna kontrola podvozkov

finálna kontrola podvozkov